window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '239313143246779', xfbml : true, version : 'v2.9' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); class="home page page-id-6 page-template-default m-has-header-bg wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2 vc_responsive">
39hapat_Web_cover
Web Banner - Mendohu Xhiakomino
Web-banner
Web-Bannner
900x400 poster
Banner_900x400px - Copy
Web
webi  
web  

Lajmërime

Audicion për aktorë dhe aktore

Teatri Metropol shpall Audicion për aktorë meshkuj 20-50 vjeç, aktore femra 25-60 vjec për dramat “Loja e Pasdrekës” Martin Camaj, “I biri i Begut” Milo Duçi dhe “Armiqtë” Shpëtim Gina  që do të ngjiten në skenë në ditët e Festivalit METROFEST me regji nga Shkëlzen Berisha, Joana Omeraj dhe Xhuliano Brisku. Audicionet zhvillohen në Teatrin Metropol më 04 Korrik […]

Shfaq të gjitha